A-
A+
Опубліковано 09 лютого 2018 року, 11:30

Безкоштовно вивчати польську та англійську дніпряни можуть в обласній бібліотеці

У Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці ім. Кирила і Мефодія мешканці Дніпропетровщини безкоштовно вдосконалюють знання з іноземних  мов. Там працюють клуби з вивчення англійської та польської, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Всіх, хто бажає в теплій дружній атмосфері вдосконалити свої знання польської, познайомитись із цікавими людьми і отримати неповторний досвід живого спілкування з носіями мови об’єднав Розмовний клуб польської мови. Учасники клубу переглядають фільми, слухають пісні, беруть участь у конкурсах та тестуваннях», - розповіли у бібліотеці. 

У бібліотеці працює й англомовний клуб «Kelly-club». Учасникам пропонують у затишній атмосфері розвивати та удосконалювати розмовну мову, навчатися вільно висловлювати думки на різні теми.

Учасники дискусійного клубу англійської мови «Speaking club» під керівництвом вчителя-інструктора вивчають слова та закріплюють лексичний запас. Вони переглядають відео-сюжети та фільми, обговорюють важливі теми. Лексичні ігри з використанням SMART-дошки подобаються юним учасникам клубу.

Щосереди відвідувачі кіноклубу «Wednesday Movie club» переглядають  фільми англійською мовою із субтитрами, потім – обговорюють стрічку.

Мовні клуби працюють за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 18. Контактний телефон - 770-57-32. 

Завантажуємо ще