A-
A+
Опубліковано 06 листопада 2018 року, 11:30

17 дітей АТОвців та переселенців з Дніпропетровщини залишились у Литві на поглиблене навчання

17 дітей з родин учасників АТО та переселенців залишились у Литві на поглиблене навчання. До Вільнюса вони приїхали на рік разом з кількома десятками однолітків. Проте за зразкові результати підсумкових тестів отримали можливість здобувати освіту в балтійській країні й далі. Про це розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.  

 «Разом з Почесним Консульством Литви у Дніпрі втілюємо освітню програму для дітей АТОвців та переселенців. З 2015 року на навчання до балтійської країни відправили 75 хлопців та дівчат. За умовами проекту, у міжнародній гімназії Вільнюса вони проводять рік. Проте ті, хто показує гарні результати на підсумкових іспитах, отримують унікальну можливість – продовжити навчання у балтійській країні далі. Нею вже скористалися 17 дітей з Дніпропетровщини» - розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

До міжнародної гімназії у Вільнюсі відправляють учнів 8 класу. Дітей забезпечують харчуванням та одягом, вони отримують стипендію. А ще для них організовують розважальну програму. Після закінчення навчального року хлопці та дівчата відправляються на відпочинок до литовських таборів.

Завантажуємо ще