A-
A+

Особа, що виїхала з окупованої території АР Крим або з районів АТО в Донецькій і Луганській областях на підконтрольну Україні територію, після отримання довідки переселенця (докладніше про довідку – тут) має право отримати необхідну медичну допомогу за новим місцем проживання.

Куди звертатися

Для отримання медичного обслуговування Вам необхідно звернутися до найближчого закладу охорони здоров'я за місцем фактичного проживання, щоб оформити картку і прикріпитися до поліклініки. Якщо у Вас є діти, вони теж прикріплюються і оформляють картки у відповідних дитячих закладах охорони здоров'я за місцем фактичного проживання.

Які документи необхідні

Для оформлення в державному закладі охорони здоров'я Вам знадобиться довідка переселенця і паспорт.

Особливості медичного обслуговування переселенців

Якщо Ви (або член Вашої сім'ї) маєте важкі хронічні захворювання і потребуєте постійного медикаментозного забезпечення, яке раніше отримували за рахунок коштів державного бюджету та державних програм, то Вас проконсультують, в яких найближчих установах охорони здоров'я Ви можете отримати таку допомогу.

Згідно із законодавством, пологи відносяться до невідкладної допомоги та надаються відповідними закладами охорони здоров'я, куди звернувся пацієнт, у тому числі внутрішньо переміщена особа. Пологи безкоштовні в межах бюджетного фінансування установи.

Для отримання спеціалізованої медичної допомоги (онкологічної, кардіологічної, терапевтичної, психологічної, педіатричної та ін.) Потрібно звернутися до установ охорони здоров'я за місцем фактичного проживання і отримати направлення до відповідних профілю медичних установ.

Якщо у вас виникли проблеми з отриманням медичної допомоги, повідомте про це за телефоном гарячої лінії: 0 (800) 80-13-33.