Опубліковано 12 лютого 2018 року, 10:33
Допомога членам сімей загиблих учасників АТО

Щомісячна адресна соціальна матеріальна допомога членам сімей загиблих учасників АТО

На чергову сесію обласної ради виноситься питання щодо прийняття доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015 – 2019 роки в частині надання щомісячної адресної соціальної матеріальної допомоги членам сімей, загиблих учасників АТО, та на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

На даний час на обліку перебуває 1044 осіб зазначеної категорії. За рахунок коштів обласного бюджету планується надавати щомісячну матеріальну допомогу 292 особам, яки мешкають в сільських та селищних районах області на суму 2 900 тис. грн, та за рахунок коштів міських бюджетів – 752 особам на суму 7 400 тис. грн.

Мешканці області в боргу перед родинами загиблих учасників АТО, тому виконавча влада області робить максимально можливим забезпечення всіх соціальних гарантій учасникам АТО та членам сімей, загиблих учасників АТО.

За рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до рішень обласної комісії з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення у 2015 – 2016 роках виплачено матеріальну допомогу 9 117 учасникам антитерористичної операції та 155 членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

За І півріччя 2017 року вже виплачено одноразову матеріальну допомогу 3243 учасникам антитерористичної операції та 138 членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

 Після прийняття обласною радою відповідного рішення така допомога для членів сімей загиблих героїв буде щомісячною, виплата буде здійснюватися кожному члену сім'ї загиблого в розмірі 1 640 грн. (середній прожитковий мінімум).