A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу

Річні плани закупівель
Нормативні акти 
Моніторинг закупівель 
Публічні закупівлі Дніпропетровської ОДА
Вісник державних закупівель
Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниДніпропетровська ОДА запрошує підприємців до участі в електронних закупівлях

Шановний партнере!

Дніпропетровська обласна державна адміністрація та підпорядковані їй структури щороку закуповують товарів та послуг на кілька мільярдів гривень, а Ваше підприємство їх виробляє та продає. Ми запрошуємо Вас до співпраці.

З вересня облдержадміністрація почала проводити так звані допорогові, тобто дотендерні, закупівлі через електронну систему ProZorro. В її назві уся суть. Ця система проста та зручна і для нас, і для Вас.

Через ProZorro працюють уже більш ніж 200 установ, підпорядкованих адміністрації. Вам тепер не треба бігати з кабінету до кабінету та передавати папери. Треба лише зареєструватися на спеціальному сайті www.prozorro.org та обрати систему, за якою будете співпрацювати з бюджетною установою.

Система ProZorro не робить преференцій для друзів, знайомих та родичів чиновників. Вона відкрита для всіх, хто воліє працювати чесно та прозоро. ProZorro робить процес придбання товарів та послуг відкритим, адже перевірити угоду може будь-який українець у будь-якому куточку країни.

Ми працюємо по-новому і відкриваємо для Вас нові можливості. Ми стрімко рухаємося в ногу з часом і закликаємо Вас долучитися до цієї справи.

Ми власним прикладом демонструємо, що відкрита співпраця бюджетних організацій з підприємцями – не ілюзія, а реальність.

Ви волієте продати свої товари та послуги, ми – недорого їх купити.

Ми разом з Вами будуємо майбутнє.

З повагою
Дніпропетровська обласна державна адміністрація