A-
A+
Портал працює в режимі тестування. Зауваження щодо роботи надсилайте, будь ласка, на support@adm.dp.gov.ua . Стара версія порталу
Опубліковано 03 травня 2018 року, 15:24

Дайджест експортера”

Виставково-ярмаркові заходи в країнах–торговельних партнерах України

Виставка харчових продуктів, напоїв World Food Caspian + IPACK 2018

(16 – 18 травня, м. Баку, Азербайджан)

Офіційну підтримку виставці надає Міністерство Сільського Господарства Азербайджанської Республіки, Національна Конфедерація Організацій Підприємців (Роботодавців) Азербайджанської Республіки та Фонд Заохочення Експорту та Інвестицій в Азербайджані, а також Агентство Продовольчої Безпеки Азербайджану. Організаторами виступають компанія Iteca Caspian і ITE Group.

Серед продукції, яку експоненти збираються продемонструвати професійним відвідувачам харчові добавки та інгредієнти, ковбасні вироби, бакалія, чай, рис, напої, фрукти і овочі, а також лабораторне обладнання і багато іншого.

Офіційний сайт виставки: http://worldfood.az 

Виставка харчових продуктів та непродовольчих товарів PLMA 2018 Word of Private Label (29 – 30 травня, м. Амстердам, Нідерланди)

PLMA – World of Private Label – це єдина в своєму роді торговельна організація виробників, підприємств роздрібної та оптової торгівлі, супермаркетів, гіпермаркетів, найбільших аптечних мереж зі світовим ім'ям, експортерів і імпортерів з понад 100 країн світу.

Основним завданням виставки є організація зустрічей виробників товарів з різних країн під маркою майбутніх брендів з представниками оптової та роздрібної торгівлі ЄС для просування нових товарів на європейський ринок і встановлення контактів з торговими мережами Auchan, Albert Heijn, Aldi, Hema, IKEA, Kruidvat, Etos, Metro Cash & Carry, Dixy Group, Wal-Mart, X5 Retail Group і іншими.

Офіційний сайт виставки: https://www.plmainternational.com


Виставка медицини і фармакології Africa Health 2018 (ПАР)

(29 – 31 травня, м. Йоганнесбург, ПАР)

Виставка є найбільшою платформою в африканському ринку охорони здоров'я для міжнародних та місцевих компаній, які зустрічаються, співпрацюють та ведуть бізнес. Місце проведення – конференц-центр Галагер в Йоганнесбурзі. Запланована участь більше 10 100 учасників
та 550 виставкових компаній.

Офіційний веб-сайт виставки https://www.africahealthexhibition.com

Виставка вина та спиртних напоїв Vinexpo Hong Kong 2018

(29 – 31 травня, м. Гонконг, Китай)

Виставка розрахована на фахівців з виробництва вина та спиртних напоїв та відбудеться в Гонконгському конгрес- і виставковому центрі. Триденне шоу передбачає проведення зустрічей, нових продуктів та можливостей для мереж для імпортерів, дистриб'юторів, виробників, сомельє та торговців з усього світу.

Vinexpo Hong Kong 2018 буде особливою подією, оскільки виставка відзначатиме свій 20-річний ювілей та буде презентовано Австралію,
як “країну пошани” у партнерстві з Wine Australia.

Офіційний веб-сайт виставки http://www.vinexpohongkong.com