A-
A+

2019 рік:


Уряд  комплексну постанову, яка полегшує умови ведення бізнесу та підвищить позицій України в “Doing Business”.
Що конкретно змінює постанова:
 Спрощує процес приведення статутів існуючих ТОВ відповідно до закону “Про товариства з обмеженою відповідальністю”. Завдяки цьому реєстрація ТОВ складатиме 3 хвилини, а засновники зможуть онлайн обирати той тип статуту, що їм підходить.
Запроваджує єдиний, прозорий та дружній для бізнесу порядок присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна. До цього часу в законодавчому полі України була відсутня чітко визначена процедура надання адрес готовим об’єктам будівництва.
 Дозволяє банкам отримувати інформацію з державних реєстрів щодо осіб, які звертаються для отримання кредитів. Сьогодні це неможливо, що ускладнює прогнозування спроможності особи виконання своїх зобов’язань. Забезпечення такої можливості дозволить знизити вартість кредитування.
Запускає новий електронний сервіс для реєстрації готовності об’єкта будівництва до експлуатації. Це дозволить максимально зменшити особистий контакт забудовника з чиновниками.
Вдосконалює екологічний контроль. Ми приводимо процедури контролю скидання вод, які містять забруднюючі речовини у відповідність до вимог Митного кодексу. Це зменшить рівень корупції в екологічній сфері.
Спрощує імпорт автозапчастин.
Детальніше про рішення, які ухвалено на користь бізнесу - в презентації: https://tinyurl.com/yxbe7yrl

2018 рік: