Цікаве Придніпров'я

Край козацької слави і колиска космосу

Дніпропетровщина — область контрастів. Її оточують індустріальні міста й приголомшливі пейзажі, архітектурні пам’ятки та місця козацької слави. Знайомство з цим неймовірним краєм варто починати з адміністративного центру — міста Дніпра.

Тут поряд  з минулим — майбутнє

Дніпро вважають індустріальним містом. Воно ніби й так, але тут чимало зелених зон, де можна відпочити, розважитись чи збагатитись духовно. Приміром, якщо вам не вдасться відвідати острів Пасхи з його кам’яними скульптурами — не впадайте у відчай, а заверніть краще у сквер, який праворуч від будівлі Історичного музею ім. Дмитра Яворницького. Саме тут серед багатовікових дерев розмістилася колекція кам’яних половецьких баб. Хто вони, чому розбіглися свого часу степами України? Однозначно відповісти на ці запитання ніхто не може. А монументальні скульптури й досі вражають величністю, а їх вік — від кількох сотень до тисяч років.

Багато цікавого можна почерпнути для себе і безпосередньо в музеї, названому на честь відомого вченого, історика, археолога Дмитра Яворницького. ...

Читати більше на сайті "Урядовий кур'єр"


Бвільше інформації про туристські маршрути Дніпропетровської області можна дізнатися у:

— секторі споживчого ринку та розвитку туризму управління з питань інвестиційної діяльності та дерегуляції бізнесу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА за адресою:
пр. Олександра Поля, 1; тел.:
(056) 742-75-34;

— туристичному інформаційному центрі м. Дніпра Дніпровської міської ради за адресою:
пл. Героїв Майдану, 1; тел.:
(067) 602-60-90.