Розпорядження від 12 березня 2020 року № Р-187/0/3-20

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 березня 2020 року, № Р-187/0/3-20

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11 березня 2020 року (протокол № 8), згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 04.10.2007 № Р-433/0/3-07 “Про Порядок взаємодії управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації при використанні коштів резервного фонду обласного бюджету”, метою здійснення протиепідемічних заходів та забезпечення готовності закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус 2019-nCoV:

1. Виділити головному розпоряднику коштів – департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – кошти у сумі 21 423,7 тис. грн для здійснення протиепідемічних заходів та забезпечення готовності закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус 2019-nCoV.

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2152 “Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я” в загальній сумі 21 423,7 тис. грн, у тому числі за кодами економічної класифікації видатків 2282 “Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку” у сумі 9 086,2 тис. грн та 3210 “Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)” у сумі 12 337,5 тис. грн.

3. Враховуючи пункт 1 протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 2) щодо визнання ситуації із загрозою поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру державного рівня, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації опрацювати питання та за необхідності застосувати у найкоротші терміни переговорні процедури щодо придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, дезінфекційних засобів, обладнання тощо відповідно до пункту 3 частини 2 статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі” для укладання відповідних договорів на 2020 рік за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економічного розвитку облдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

Голова облдержадміністрації                Олександр БОНДАРЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux