РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12.07.2019 року № Р-399/0/3-19 Про утворення регіональної консультативної ради щодо реалізації пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя” в Дніпропетровській області 

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 липня 2019 року, № Р-399/0/3-19

Про утворення регіональної консультативної ради щодо реалізації пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя” в Дніпропетровській області

Керуючись Законом України“Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 № 350-р“Деякі питання створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвиткудитини, збереження її здоров’я та життя”:

1. Утворити регіональну консультативну раду щодо реалізації пілотного проекту “Створення системи наданняпослуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереженняїї здоров’я та життя” в Дніпропетровській області та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про регіональну консультативну раду щодо реалізації пілотного проекту “Створення системи наданняпослуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереженняїї здоров’я та життя”в Дніпропетровській області (додається).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Тимчасово виконуючий обов’язки  голови облдержадміністрації                                      Д.І.БАТУРА