Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01 жовтня 2021 року, № Р-823/0/3-21

Про упорядкування структури облдержадміністрації та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12


Керуючись Цивільним кодексом України, відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 “Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій” (із змінами) та від 18 квітня 2012 року № 606 “Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій” (із змінами), з метою упорядкування структури обласної державної адміністрації:

1. Змінити найменування структурного підрозділу облдержадміністрації з “УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ І СПОРТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ” на “ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ І СПОРТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ”.

2. Керівникові структурного підрозділу облдержадміністрації, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження:

     1) розробити та подати на затвердження голові облдержадміністрації положення про структурний підрозділ облдержадміністрації;

     2) здійснити в установленому законодавством порядку всі необхідні заходи, пов’язані із змінами у структурі облдержадміністрації та граничній чисельності, визначеній додатком 3 до розпорядження голови облдерж-адміністрації від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12 “Про структуру обласної державної адміністрації” (із змінами).

3. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12 “Про структуру обласної державної адміністрації” (із змінами) такі зміни – викласти в новій редакції:

     додаток 1 (структура обласної державної адміністрації), що додається;

     додаток 3 (гранична чисельність працівників структурних підрозділів облдержадміністрацій), що додається.

4. Координацію роботи та контроль щодо виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації                      Валентин РЕЗНІЧЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux