Документ тимчасово забороняє відвідування населенням лісів і в'їзду до них, крім транзитного транспорту. Заборона діє з метою убезпечення від лісових пожеж.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 квітня 2020 року, № Р-282/0/3-20

Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів

Керуючись статтями 6, 16, 28, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пунктом 8 статті 31 та статтею 88 Лісового кодексу України, у зв’язку з надзвичайно високою (5 класу) пожежною небезпекою у лісах області, що пов’язана з посушливою погодою і підвищенням температури повітря в регіоні, з метою запобігання та протидії виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період поточного року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Заборонити відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою, у період надзвичайно високої (5 класу) пожежної небезпеки протягом 2020 року за умовами погоди.

2. Зобов’язати голів райдержадміністрацій і рекомендувати міським головам, головам об’єднаних територіальних громад, Дніпропетровському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області провести широку роз’яснювальну роботу за допомогою засобів масової інформації серед населення регіону щодо охорони лісів від пожеж, дотримання ними правил пожежної безпеки та тимчасової заборони відвідування лісів.

3. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області забезпечити патрулювання на дорогах області з метою контролю за станом дорожнього руху та недопущення в’їзду транспорту в ліси області.

4. Управління цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації забезпечити подання в установленому законом порядку цього розпорядження на державну реєстрацію до Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, контроль – на заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.


Голова облдержадміністрації Олександр БОНДАРЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux