РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 19 лютого 2019 року № Р-78/0/3-19

Про проведення конкурсів з перевезення  пасажирів на міжміських та приміських  автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні  маршрути), у березні 2019 року

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 лютого 2019 року, № Р-78/0/3-19

Про проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), у березні 2019 року

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільний транспорт”, постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (зі змінами), наказами Міністерства транспорту та зв’язку України: від 12 квітня 2007 року № 285 “Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами), від 07 травня 2010 року № 278 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2010 року за № 408/17703 (зі змінами), з метою залучення на конкурсних засадах автомобільних перевізників для роботи на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути):

1. Провести конкурси з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), у березні 2019 року.

Дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету – 28 березня 2019 року, о 12.00, місце проведення: 49004, м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд. 1 (зала засідань, 1-й поверх).

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсах – 04 березня 2019 року.

2. Визначити об’єкти конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), а також обов’язкові та додаткові умови перевезень по об’єктах конкурсів згідно з додатком.

3. Державному підприємству “Інвестиційно-інноваційний центр” забезпечити:

розміщення оголошення в засобах масової інформації про конкурси згідно з додатком;

організацію і підготовку матеріалів для проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), відповідно до умов договору від 11 вересня 2017 року № 1 “Про виконання функцій робочого органу для організації і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути)”;

здійснення аудіозапису та відеофіксації під час проведення засідання конкурсного комітету з проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути).

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Пруцакова В.В.

 Голова облдержадміністрації В.М.РЕЗНІЧЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux