РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 15.07.2019 року № Р-403/0/3-19 Про погодження проекту змін до регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 липня 2019 року, № Р-403/0/3-19

Про погодження проекту змін до регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженням голови облдержадміністрації від 12 червня 2007 року № Р-211/0/3-07 “Про порядок розроблення, затвердження та виконання регіональних цільових програм у Дніпропетровській облдержадміністрації” (зі змінами), з метою удосконалення методів забезпечення громадського порядку та громадської безпеки:

1. Погодити проект змін до регіональної Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 25 березня 2016 року № 30-3/VII (зі змінами) (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Направити в установленому порядку проект змін до Програми на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити начальникові управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Федорчук І.Ю. виступити на пленарному засіданні Дніпропетровської обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації            Д.І.БАТУРА