Опубліковано 12 грудня 2019 року, 12:22

З насильством потрібно боротися 365 днів на рік, а не замовчувати

Напрями, якими я опікуюсь в ДніпрОДА, вкрай актуальні та важливі для нашої області. Гендерна політика, розвиток сім’ї – це розповсюджені сфери для будь-якого сучасного демократичного суспільства, ці питання торкаються кожного з нас. Європейська та євроатлантична інтеграція є політичним напрямом розвитку України з історичної, стратегічної, економічної і безпекової точок зору. Скажу відверто: вирішення цих завдань супроводжується подоланням багатьох проблем, обумовлених різними факторами – від географічного розташування нашого регіону до суб’єктивного сприйняття європейських цінностей кожним громадянином.

Для того, щоб продемонструвати характер моєї діяльності на конкретних прикладах, я хочу проінформувати вас про деякі заходи, що відбулися у грудні на базі ДніпрОДА. Так, 9 грудня спільно із навчальними закладами нашої області та нашими партнерами провели наукові заходи з нагоди відзначення прийняття Загальної декларації прав людини та щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Наша конференція була присвячена правам людини – вкрай актуальній темі сьогодення, особливо зважаючи на шалену динаміку росту та зміни глобалізованого суспільства, частиною якого є Україна. Глобалізація надає багато переваг, однак її інерція досить часто супроводжується загрозами для людини, робить її залежною від зовнішніх обставин, беззахисною перед агресією та невіглаством. Україна в останні роки зіткнулася із безпрецедентними зовнішніми загрозами, наслідком яких є масове порушення громадянських та інших прав наших співвітчизників.

Будучи частиною світових процесів, Україна усвідомлює та приймає активну учать у вирішенні нових проблем, що виникли перед людством в умовах глобалізації. До таких проблем можна віднести і проблему поширення насильства у світі. На жаль, насильство в нашому суспільстві достатньо розповсюджене явище, з яким треба боротися та не замовчувати. І ця робота повинна тривати 365 днів кожного року і 24 години на добу. Регіональна влада як ніхто зацікавлена у виробленні основ політики попередження та протидії порушень прав людини, зокрема шляхом імплементації міжнародних стандартів та вирішення питань сприйняття цієї проблеми громадами.

10 грудня в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, ми зібрали жінок ветеранок АТО/ООС для розроблення резолюції про потреби жінок військовослужбовців. Взагалі, питанням розбудови миру та соціального відновлення учасників бойових дій керівництво області приділяє особливу увагу.

Звичайно, формат нашого спілкування не дозволяє показати весь об’єм робіт. Ще більше маю планів. Я відкрита і завжди рада вислухати цікаві та корисні пропозиції з питань, які відносяться до моєї компетенції.До новин ДніпрОДА:

Завантажуємо ще