Опубліковано 22 січня 2020 року, 09:26

Волонтерів та АТОвців Дніпропетровщини запрошують на театральну прем’єру

Волонтерів та ветеранів АТО/ООС Дніпропетровщини запрошують на премєру до Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Виставу «Пригоди «не бравого» вояка Шрамка» покажуть 29 січня о 18:30. Щоб отримати квитки, слід пройти онлайн-реєстрацію, повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Із задоволенням продовжуємо гарну традицію та запрошуємо до театру ветеранів АТО/ООС, волонтерів і членів їхніх родин від 16 років. Цього разу – на прем’єру. Тема вистави не залишить байдужим жодного українця – вона присвячена подіям на сході нашої країни», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Пригоди «не бравого» вояка Шрамка»   сучасна сатирична комедія. Її поставили за мотивами творів учасника АТО/ООС Віталія Запеки з позивним «Спілберг». Головну роль у виставі виконує ветеран добровольчого руху Ігор Кирильчатенко.

Щоб отримати квитки, слід зареєструватися.

Завантажуємо ще