Опубліковано 05 грудня 2019 року, 17:53

Сучасний підхід до управління областю – це чіткі пріоритети та робота на результат

На держслужбу я прийшов із бізнесу, маю досвід роботи в міжнародних компаніях. Це навчило мене чітко розставляти пріоритети та працювати тільки на результат. Такий у мене підхід і на посаді голови ДніпрОДА.   

Роботу разом з командою почали з визначення проблем, «болей» мешканців області та бізнесу. І розробили список пріоритетних проєктів. Їх втілюємо з  прагматичним розрахунком та економічним обґрунтуванням кожного рішення.  Позиція проста та зрозуміла: маємо дати максимум ефекту, при цьому – раціонально використовувати кошти платників податків.

Пріоритет номер один – створити інфраструктурні умови для розвитку регіону. І мова не лише про дороги. Моя задача – збудувати сучасний аеропорт та відкрити повітряні ворота області. Коли Дніпропетровщина стане доступною, зробимо величезний крок вперед – у туризмі, медицині, врешті, бізнесі та залученні інвестицій. Нині під час зустрічей з партнерами з України та закордону часто чую, що добиратися до області просто незручно.

Але зручна інфраструктура – лише частина плану, який сприятиме розвитку підприємництва в регіоні. Ще один пріоритет – забезпечити ефективне та прозоре функціонування бізнесу, при чому як великого, так і малого. Коли не буде головного болю про дозвільні документи та корупційні ризики. А всі сили можна буде спрямувати на благо власної справи. Бізнесу «дихатиметься легше», значить, зарплатня мешканців області зростатиме.

Є й інша сторона медалі. Ми – область №1 з економічного розвитку й одночасно – зі шкідливих викидів у повітря. Зменшити їх – ще одна пріоритетна задача ОДА. Перше – будемо вдосконалювати систему моніторингу викидів. Друге – налагодимо комунікацію з підприємствами-забруднювачами. Моя думка: раніше цим системно й ретельно ніхто не займався.

Ще одна відмінність бізнес-підходу від суто чиновничого – відкритість. Почути реальну проблему та дати зворотній зв’язок – без бюрократичної тяганини та купи паперів. Коли можна просто написати на Facebook та отримати відповідь. І це спрощує життя!

Бути очільником області для мене – інтенсивна й завзята робота по 12 годин на день, а також конкретні покращення в регіоні. Залишитися в добрій пам’яті області і мешканців – і мрія, і мета. Маємо KPI і цілі, до якого рухається вся велика команда ОДА.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux