Опубліковано 07 лютого 2020 року, 10:15

Катеринопільська сільська рада приєдналася до Божедарівської тергромади

Ще одна сільрада увійшла до складу Божедарівської громади. До ОТГ долучилася Катеринопільська сільська рада. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Божедарівська громада – одна з найбільш ефективних та досвідчених. Вона піклується про те, аби створити комфортні умови життя для мешканців новоприєднаних територій. Результатами своєї роботи громада переконала сусідні ради приєднатися до них. Саме тому Катеринопільська сільрада вирішила увійти до складу ОТГ», – сказали у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. 

«Радники регіонального офісу Програми U-LEAD вже провели консультації для Божедарівської тер громади. Експерти порадили, як краще побудувати роботу з кадрами, організувати роботу старости, розпоряджатися об'єктами комунальної власності та вести фінансову звітність», – сказала керівниця Дніпропетровського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна. 

Божедарівська  територіальна громада  Криничанського району була створена у 2016-му. Разом об’єдналися Щорська, Болтишківська, Покровська та Катеринопільська сільські ради.

Нині в ОТГ мешкають майже 6 тисяч людей.

Завантажуємо ще