Опубліковано 20 березня 2020 року, 00:28
Карантин з користю та комфортом

За даними онлайн ресурсу  Громадський простір https://www.prostir.ua/ 

Добірка корисних  онлайн курсів


  • Безкоштовні онлайн курси для розвитку громад 

Курс вчить, як створити свій бізнес в громаді, з чого почати, де знайти натхнення, як оформити ФОП та який зв’язок існує між розвитком громади та розвитком бізнесу. Детально розповідається про всі етапи – від ідеї до втілення у життя, наведені приклади успішних практик інших громад. Слухачі матимуть змогу ознайомитись із основами власної справи в рамках чинного законодавства та роботи ринкових механізмів.

https://www.prostir.ua/…

  • Децентралізація: від патерналізму до відповідального розвитку

Автор курсу – Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства – прекрасно розтлумачив, чому саме ця реформа є виходом з «кремлівської матриці», чому громадам на місцях потрібно передавати ресурси, як вони можуть між собою взаємодіяти, яка взагалі історія подібних зрушень в країнах Європи, що за проблеми можуть супроводжувати децентралізацію тощо.

https://www.prostir.ua/…

  • Брендинг міст і територій

Під час курсу ви дізнаєтеся, чим же насправді є бренд міста, чим він відрізняється від бренду товару, чому неможливо його створити шляхом всіляких конкурсів, чому так багато неуспішних проектів в цій галузі, і що ж потрібно робити, щоб ваш проект з брендингу території став успішним.

https://vumonline.ua/course/city-branding/

  • Бюджетний процес. Основи

Усі говорять про бюджет. За різних обставин йдеться про бюджет родини, підприємства, міністерства, або ж району. Однак всі локальні бюджети пов' язані з найголовнішим – державним.

https://courses.ed-era.com/…/course-v1:EDERA-IRF+BP10…/about

  • Як правильно поводитись з побутовими відходами

Про проблематику забруднення навколишнього середовища сміттям зараз говорять багато. Але, при цьому, Україна відстає від європейських практик і тільки починає впроваджувати заходи з сортування відходів. Багато людей не розуміють масштабність проблеми. Якщо не вжити термінових дій, наслідки можуть бути катастрофічними.

https://www.prostir.ua/…

  • Сталий розвиток: нова філософія мислення

Прямо зараз ми з вами стаємо свідками наймасштабніших змін на планеті за всю її історію. Людство стоїть на порозі Четвертої індустріальної революції. Темп змін в світі надзвичайно швидкий, ми не встигаємо адаптувати ані культури, ані стратегії, ані системи. Єдине, що люди не просто можуть, а повинні зробити вже зараз - це адаптувати свій спосіб мислення під нові реалії.

https://www.prostir.ua/…

  • Впровадження інновацій в школах

Навіть в українських реаліях можна докласти зусиль і створити дуже хорошу школу. Якщо докласти зусиль трошки більше – можливо створити невеличку мережу шкіл, що надають якісні знання.

https://www.prostir.ua/…

  • Публічні консультації

Публічні консультації — це двосторонній процес спілкування між органами державної влади та громадськістю, мета якого — включити громадян до обговорення урядової політики, яка впливатиме на їхнє життя.

Успішне проведення публічних консультації — запорука ефективного діалогу між органами державної влади та громадськістю. Саме така форма комунікації надає можливість почути та врахувати думку тих, на кого безпосередньо впливає політика держави.

https://courses.ed-era.com/…/course-v1:NACS_NDI_EDERA…/about

  • Основи енергетичної кооперації

Що це таке? Енергетичний кооператив дозволяє громадянам забезпечувати свої потреби (як індивідуальні, так і спільні), пов’язані із споживанням енергії. Це найрізноманітніші потреби – від забезпечення себе теплом та паливом (гуртова закупівля дров, пеллет, бензину) до виробництва електроенергії та тепла практично з будь-яких джерел енергії. Поєднання фінансових зусиль громади або самоорганізованої групи надає відчутні переваги усім її членам. Цим інструментом вже скористалися сотні мільйонів людей у всьому світі (передовсім – у країнах ЄС та США).

https://www.prostir.ua/…

  • Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth

Навчальний модуль ознайомить вас із основами реформи системи охорони здоров’я, зокрема її переходом на нову модель фінансування та на нову електронну систему. Пояснить, як побудована електронна система охорони здоров’я, та чому варто приєднатися до неї. А також що таке центральна база даних, медичні інформаційні системи (МІС) та багато іншого.

https://courses.ed-era.com/…/course-v1:ULEAD_EGA_eHea…/about


 НОВІ МОЖЛИВОСТІ І ДОЗВІЛЛЯ


Онлайн-колекції музеїв світу:

Перелік оновлюється