Опубліковано 14 серпня 2020 року, 11:21
Звіти

ЗВІТ

за результатами проведення громадського обговорення

проекту Антикорупційної програми

Дніпропетровської обласної державної адміністрації

на 2021 – 2022 роки

         Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2021 – 2022 роки проводиться на виконання рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 “Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за
№ 87/31539 та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

         Оголошення щодо проведення зустрічі (наради) з громадськістю з обговорення проекту Антикорупційної програми розміщено 30.03.2021 на офіційному веб-сайті Дніпропетровської облдержадміністрації у рубриці “Консультації з громадськістю” – розділ “Публічні обговорення” – підрозділ “Оголошення”.

В оголошенні також запрошено представників громадських організацій долучитись до опрацювання Антикорупційної програми та взяти участь в її обговоренні. Також запропоновано надати пропозиції та/або зауваження до проекту Антикорупційної програми до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації завчасно (у строк до 14.04.2021) у письмовому виглядів для можливості їх опрацювання.

Зустріч (нарада) з громадськістю щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2021 – 2022 роки відбулась 09.04.2021 у приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1, зал 322
(ІІІ поверх). Захід розпочато о 16.00.

В обговоренні проекту Антикорупційної програми взяли участь члени комісії з оцінки корупційних ризиків, оновлений склад якої затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.02.2021 № Р-118/0/3-21 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації
від 10 лютого 2017 року № Р-62/0/3-17”.

Представники громадських організацій на захід не прибули, однак до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації 09.04.2021 надійшов лист Громадської організації “ШЛЯХ МАЙБУТНЬОГО” від 09.04.2021 № 1 в якому наведено пропозиції та прохання врахувати їх під час публічних громадських обговорень проекту Антикорупційної програми.

Даний лист опрацьовано та обговорено на нараді 09.04.2021 з членами комісії з оцінки корупційних ризиків, прийнято рішення взяти його до уваги та внести відповідні доповнення до розділу VI проекту Антикорупційної програми. 

         Також учасники наради вирішили, що Антикорупційну програму, після закінчення строку для подання пропозицій за результатами обговорення, необхідно подати голові Дніпропетровської облдержадміністрації на затвердження та направити її до Національного агентства з питань запобігання корупції на погодження в установленому порядку.

 

Завідувач сектору з питань

запобігання та виявлення корупції

апарату облдержадміністрації                                    Наталія ГОНЧАРЕНКО


Публікація в розділі оновлюється в разі надходження змін.  

ЗВІТ

за результатами проведеного консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проєкту регіонального плану заходів щодо реалізації в 2020 році у Дніпропетровській області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 − 2020 роки

З 17 по 31 липня 2020 року з метою вивчення та врахування думки громадськості щодо змісту проєкту регіонального плану заходів щодо реалізації в 2020 році у Дніпропетровській області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 − 2020 роки (далі – проєкт регіонального плану) відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питання формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” департаментом масових комунікацій облдержадміністрації (далі – департамент) були проведені консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення регіонального плану.

У зазначений період на електронну адресу департаменту пропозицій та зауважень до проєкту регіонального плану від громадськості не надходило.

31 липня 2020 року в рамках публічного громадського обговорення проєкту регіонального плану за адресою: просп. Олександра Поля, 1, каб. 322 відбулись консультації з представниками 6 інститутів громадянського суспільства (протокол № 1 від 31 липня 2020 року додається).

Під час обговорення, представник громадської організації “Освітній центр “Відкрите знання” Семенча Ілона Євгенівна запропонувала доповнити пункт 3.2 проєкту регіонального плану словами “зокрема про діяльність громадськості”. 

Зима Олена В’ячеславівна - виконавчий директор громадської організації “Нове бачення” внесла пропозицію доповнити проєкт регіонального плану пунктом 1.5. “провести конкурс проєктів громадських організацій, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів”.

Пропозиції, які надійшли від представників інститутів громадянського суспільства були частково враховані департаментом та внесені до регіонального плану.

14 серпня 2020 року

Відповідальна за проведення публічного обговорення,

провідний інспектор департаменту масових комунікацій

облдержадміністрації                                                                                            Тетяна БРЕЖНЄВА


ЗВІТ

за результатами проведеного публічного громадського обговорення проекту регіонального плану заходів щодо реалізації в 2018 році у Дніпропетровській області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні  на 2016 − 2020 роки

 З 08 по 23 червня 2018 року з метою вивчення та врахування думки громадськості щодо змісту проекту регіонального плану заходів щодо реалізації в 2018 році у Дніпропетровській області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 − 2020 роки (далі – проект регіонального плану) відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питання формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (далі – департамент) було проведено публічне громадське обговорення регіонального плану.

У зазначений період на електронну адресу департаменту пропозицій та зауважень до проекту регіонального плану від громадськості не надходило.

23 червня 2018 року в рамках публічного громадського обговорення проекту регіонального плану за адресою: просп. Олександра Поля, 1, каб. 410 відбулася зустріч з представниками 29 інститутів громадянського суспільства (протокол № 1 від 23 червня 2018 року додається).

Під час обговорення, керівником громадської організації “Центру підтримки громадських та культурних ініціатив “ТАМАРИСК” Карельською Т.С. було запропоновано доповнити проект регіонального плану пунктом щодо проведення в обласному центрі, у 2018 році, ярмарку громадських організацій Дніпропетровщини задля самопрезентації, знайомства та обміну досвідом.

Заступник голови громадської організації “Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини” Матвієнко В.М. зауважила на необхідності внесення пункту щодо розроблення структурними підрозділами облдержадміністрації річного орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік.

Всі пропозиції, що надійшли від представників інститутів громадянського суспільства були враховані департаментом та внесені до проекту регіонального плану.

Регіональний план заходів щодо реалізації в 2018 році у Дніпропетровській області Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 − 2020 роки № 77/0/13-18 затверджений заступником голови облдержадміністрації Батурою Д.І. 05 липня 2018 року додається.

05 липня 2018 року

Відповідальна за проведення публічного обговорення, провідний інспектор департаменту інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю облдержадміністрації                                                                             І.С.ПІНКЕВИЧЗВІТ

за результатами проведення зустрічі (наради) з громадськістю 

щодо обговорення проекту Антикорупційної програми

Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2018 рік

Дата та час проведення: 06.04.2018 о 15.00

Місце проведення: приміщення облдержадміністрації за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1, зал 322 (ІІІ поверх).

         Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми

Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2018 рік проводиться на виконання рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 “Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539 та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

         Оголошення щодо проведення зустрічі (наради) з громадськістю з обговорення проекту Антикорупційної програми розміщено 22.03.2018 на офіційному веб-сайті Дніпропетровської облдержадміністрації у рубриці “Консультації з громадськістю” – розділ “Публічні обговорення”.
В оголошенні також запрошено представників громадських організацій долучитись до опрацювання Антикорупційної програми та взяти участь в її обговоренні. Також запропоновано надати пропозиції та/або зауваження до проекту Антикорупційної програми до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації завчасно (у строк до 04.04.2018) у письмовому виглядів для можливості їх опрацювання.

         06.04.2018 року захід розпочато о 15.00. В обговоренні проекту Антикорупційної програми взяли участь члени комісії з оцінки корупційних ризиків, яка створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 10.02.2017 року № Р-62/0/03-17 “Про оцінку корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації” (із змінами). Склад діючої комісії затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.02.2018 № Р-64/0/3-18 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 10.02.2017 року № Р-62/0/3-17”.       

Представники громадських організацій на захід не прибули, однак до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації 06.04.2018 надійшов лист Громадської організації “Інститут суспільних відносин” в якому наведено пропозиції щодо внесення змін до проекту Антикорупційної програми, а саме:

         у розділі ІУ “Навчання та заходи з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування” зазначено що семінари (тренінги) починаються проводитись з березня 2018 року. Вважаємо що в програмі, яка буде затверджуватись у квітні 2018 року планувати проведення семінару (тренінгу) у березні 2018 року (місяць, який вже сплинув) є недоцільним.

         Відповідно до ч.2 ст. 19 Закону України “Про запобігання корупції” антикорупційні програми органів влади повинні передбачати заходи з реалізації та виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми.

Враховуючи, що на сьогодні відсутня затверджена в установленому порядку державна антикорупційна стратегія та державна програма щодо її реалізації у своєму роз’ясненні (розміщене на сайті НАЗК 16 березня 2018 року) Національне агентство з питань запобігання корупції рекомендує визначити у антикорупційних програмах обов’язкову підставу їх перегляду із встановленням строку такого перегляду після затвердження Кабінетом Міністрів України державної програми з реалізації антикорупційної стратегії.

         У розділі V проекту Антикорупційної програми “Процедури щодо моніторингу, оцінки виконання та періодичного перегляду Антикорупційної програми” зазначено, що до програми будуть внесені відповідні зміни після прийняття антикорупційної стратегії України та державної програми щодо її реалізації, однак не вказано у який строк такі зміни та доповнення будуть внесені. Тож запропоновано чітко визначити строк у який до Антикорупційної програми будуть внесені відповідні зміни та доповнення.

Даний лист опрацьовано та обговорено на нараді 06.04.2018 з членами комісії з оцінки корупційних ризиків, прийнято рішення взяти його до уваги та внести відповідні зміни до проекту Антикорупційної програми.

         Також учасники наради вирішили, що Антикорупційну програму необхідно подати голові Дніпропетровської облдержадміністрації на затвердження та направити її до Національного агентства з питань запобігання корупції на погодження в установленому порядку.

                 

Завідувач сектору з питань

запобігання та виявлення корупції

апарату облдержадміністрації                                             Н.В.ГОНЧАРЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux