Конкурс проєктів для інститутів громадянського суспільства

19.11.2018

ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету в 2019 році

15.11.2018

Наказ директора департаменту про утворення конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2019 році

30.03.2018 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка
у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс). Прийом заявок триватиме до 31 жовтня 2018 року включно.

Наказ № 5 від 30.03.2018

02.11.2017

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації інформує про продовження терміну прийняття конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році до 30 листопада 2017 року включно.

Конкурсні пропозиції подаються в друкованій і електронній формах та приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00, за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1, каб. 232.

Контактний телефон та електронна скринька: +380 (56) 770-90-45; +380 (56) 742-70-70; reception@adm.dp.gov.ua (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС»).


31.03.2017

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів Дніпропетровського обласного бюджету

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголошує з 1 квітня 2017 року конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. Прийом заявок триватиме до 31 травня 2017 року включно.

Конкурс проводиться відповідно до Указу Президента про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні від 26 лютого 2016 року №68/2016, Порядку проведення конкурсу, затвердженого постановою КМУ від 12.10.2011 року №1049 та на виконання Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 7сесії обласної Ради VII скликання від 02 грудня 2016 року №126 (далі – Регіональна програма), Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого наказом директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації від 30 березня 2017 року №7.

Метою проведення конкурсу є залучення інститутів громадянського суспільства до вирішення пріоритетних питань Дніпропетровщини.

У конкурсі беруть участь інститути громадянського суспільства, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

До участі у конкурсі не допускаються інститути громадянського суспільства, якщо:

 • інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про інститут громадянського суспільства, що міститься у відкритих державних реєстрах;
 • інститут громадянського суспільства зареєстрований в установленому порядку менше, ніж два роки до дати оголошення конкурсу;
 • інститут громадянського суспільства відмовився від участі в конкурсі шляхом надсилання його організаторові офіційного листа;
 • інститут громадянського суспільства перебуває у стадії припинення;
 • конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого організатором строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;
 • установлено факт порушення інститутом громадянського суспільства вимог бюджетного законодавства протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на вирішення завдань регіональної політики за напрямами:

 • соціально-економічний розвиток;
 • культурно-просвітницька діяльність;
 • патріотичне виховання;
 • краєзнавча робота, охорона пам’яток історії та культури;
 • аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень;
 • допомога соціально незахищеним верствам населення;
 • екологічна безпека;
 • протидія корупції.

У рамках конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

 • проведення круглих столів, конференцій, семінарів, інших навчальних, інформаційних та масових заходів;
 • консультування інститутів громадянського суспільства;
 • інші види діяльності, необхідні для реалізації програм відповідно до чинного законодавства.

Не можуть бути підтримані проекти (програми, заходи), які:

 • спрямовані на отримання прибутку;
 • спрямовані на підтримку політичних партій;
 • не передбачають обласного рівня реалізації.

Інститут громадянського суспільства, визнаний переможцем конкурсу, бере участь у фінансуванні проекту в розмірі не менше 25% загального кошторису проекту. Власний внесок інституту громадянського суспільства може бути забезпечений у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції, які подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі, мають бути складені українською мовою.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 • заяву про участь у конкурсі (додаток 1), складену за формою, зразок якої оприлюднений на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації у рубриці, за підписом керівника інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);
 • копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені його печаткою (у разі наявності);
 • копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
 • опис програм (проектів, заходів) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) за формою (додаток 2) (зразок оприлюднений на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації;
 • листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
 • інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення. (Додаток 3)

Фінансування програм (проектів, заходів) здійснюється безпосередньо Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації як головним розпорядником бюджетних коштів.

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2018 рік.

Загальний фонд конкурсу становить 500 тис.грн.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 50 тис. грн.

Увага! На кожному аркуші копій документів (крім заяви про участь, опису програми та кошторисі), керівником громадської організації чи творчої спілки здійснюється відповідний запис «Копія вірна», дата подання документів, ПІБ та власний підпис.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, можуть бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

Конкурсна пропозиція подається в друкованій та електронній формі.

Подана конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00, за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1, каб. 232. Терміни подання документів на конкурс – з 30 березня 2017 р. до 31 травня 2017 року включно.

За додатковою інформацією звертатись до заступника начальника управління з питань внутрішньої політики – начальника відділу стратегічного аналізу суспільно – політичної ситуації департаменту Ольги Інжуваткіної.

Контакти: тел. +380 (56) 770-90-45; +380 (56) 742-70-70, reception@adm.dp.gov.ua (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС»).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux