В структурних підрозділах Дніпропетровської ОДА
13.04
11:13
Написати листаВерсія для друку


СПИСОК
відповідальних осіб, які забезпечують доступ до публічної інформації
у структурних підрозділах облдержадміністрації

з/п
Структурні підрозділи ОДА
Відповідальна особа
ПосадаКонтактні
телефони
    1.
    Департамент економічного розвитку облдержадміністрації
ЛИТВИНОВА
Оксана
Борисівна
    начальник відділу організаційної та мобілізаційної роботи, документального забезпечення і контролю департаменту економічного розвитку облдержадміністрації742-80-35


ГРИДОВА
Алла
Анатоліївна
    головний спеціаліст відділу організаційної та мобілізаційної роботи, документального забезпечення і контролю департаменту економічного розвитку облдержадміністрації742-80-35
    2.
    Департамент фінансів облдержадміністрації
ШЕПЕТА
Володимир Валерійович
    головний спеціаліст-юрисконсульт
    відділу бухгалтерського обліку,
    кадрового та юридичного забезпечення745-02-31
    3.
    Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації
ЄРЬОМІНА
Марина
Миколаївна
    головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру742-82-03
    4.
    Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації
ШИКУН
Юлія
Олександрівна
    завідувач сектору юридичної та мобілізаційної роботи713-62-17
    5.
    Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації
ЧУБУКОВА
Вікторія

Миколаївна
    начальник відділу із забезпечення проведення реформування742-85-44

ЛИХВАР
Ольга

Петрівна
    начальник відділу організаційного забезпечення та роботи із зверненнями громадян742-89-10

РОБУСТОВА
Ірина

Олексіївна
    головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та роботи із зверненнями громадян742-89-10
    6.
    Департамент освіти
    і науки облдержадміністрації
ДРОБНА
Алла
Вікторівна
    заступник начальника управління фінансового, організаційно-документального та кадрового забезпечення – начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення770-82-16
    7.
    Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
ГЛАДИР
Олег
Станіславович
    головний спеціаліст відділу планування, прогнозування та виробництва сільськогосподарської продукції732-15-50
    9.
    Департамент
    інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
ДМІТРІЄВ
Віталій
Васильович
    начальник відділу взаємодії з громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 770-90-42
    10.
    Управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації
ЛЮБИМОВ
Павло
Глібович
    головний спеціаліст відділу протокольних заходів та церемоніалу
    742 70 63
    11.
    Управління інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації
ПОПЕКА
Наталія
Станіславівна
    головний спеціаліст відділу розвитку електронного урядування та виконання регіональної програми інформатизації 742-70-20
    12.
    Управління
    внутрішнього аудиту облдержадміністрації
САМОЙЛЕНКО
Марина Олександрівна
    головний спеціаліст відділу
    аналітики та управління ризиками
    744-87-51
    13.
    Управління зовнішньо економічної діяльності облдержадміністрації
КУЦЕВОЛ
Тетяна
Анатоліївна
    провідний спеціаліст відділу європейської інтеграції та фінансово-кадрової роботи742-70-19
    14.
    Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації
СКОРІКОВ
Владислав Вікторович
    головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації 742-80-19

    15.
    Управління цивільного захисту облдержадміністрації
ШЕВЦОВА
Олена
Юріївна
    заступник начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та інформування населення770-90-18
    16.
    Юридичне управління облдержадміністрації
КУШНІРЧУК
Наталія
Василівна
    головний спеціаліст відділу позовної роботи та кодифікації юридичного управління облдержадміністрації742-86-02
    18.
    Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадмі-ністрації
СИРОТА
Ганна
Сергіївна
    головний спеціаліст відділу транспорту управління житлово-комунального господарства та інфраструктури
    742-87-46
    19.
    Управління капітального будівництва облдержадміністрації
ЯКИМЕНКО
Аліна
Олегівна
    начальник відділу управління персоналом, діловодства та правової роботи управління капітального будівництва облдержадміністрації778-08-37
    20.
    Управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації
БАРАБАШ
Андрій

Олексійович
    головний спеціаліст – юрисконсульт управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації 732-48-89
    21.
    Управління молоді і спорту
МУСІЙЧУК
Дмитро

Володимирович
    головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді і спорту облдержадміністрації742-70-45
    22.
    Служба у справах дітей облдержадміністрації
РЯБЕКА
Євгенія

Василівна
    головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації732-48-71
    23.
    Державний архів Дніпропетровської області
ШУМЕЙКО
Ольга Володимирівна
    начальник відділу організаційно-аналітичної роботи, юридичного та кадрового забезпечення732-49-72
    24.
    Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації
ГОРДІЄНКО
Ярослав
Сергійович
    провідний спеціаліст відділу охорони атмосферного повітря та водних ресурсів управління охорони та раціонального використання природних ресурсів46-41-61
    25.
    Управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження
КРУТІКОВА
Євгенія
Сергіївна
    головний спеціаліст відділу енергозбереження, вугільної промисловості, прогнозування розвитку енергетичних підприємств та фінансового забезпечення742-89-82








АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: