Інформація про результати виконання місцевих бюджетів
27.04
17:02
Написати листаВерсія для друку

Оперативна інформація про результати виконання місцевих бюджетів


станом на 27 квітня 2017 року

    Станом на 27 квітня 2017 року до загального фонду всіх місцевих бюджетів області надійшло 5 679,9 млн грн, у т.ч. до обласного бюджету – 1 095,4 млн грн.    Видатки загального фонду обласного бюджету профінансовані у сумі 1 854,8 млн грн, у тому числі на соціально захищені статті спрямовано – 1 350,3 млн грн. Реверсну дотацію перераховано до державного бюджету у сумі 138,5 млн грн.

    З державного бюджету до загального та спеціального фондів зведеного бюджету області отримано цільових субвенцій у сумі 6 708,1 млн грн, що на 2 381,1 млн грн (55,0 відсотків) більше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року.

    За рахунок соціальних субвенцій з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям спрямовано 1 228,9 млн грн; на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя – 29,5 млн грн. Заборгованість із зазначених виплат відсутня.


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: