Відомості про здійснення регуляторної діяльності
20.10
16:37
Написати листаВерсія для друку

ІНФОРМАЦІЯ


про стан упровадження державної регуляторної політики
у сфері господарської діяльності місцевими органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Дніпропетровської області відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
за ІII квартал 2016 року

З метою реалізації принципу послідовності та передбачуваності державної регуляторної політики відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (далі – Закон), розробка проектів регуляторних актів Дніпропетровської облдержадміністрації у ІІI кварталі 2016 року здійснювалась згідно із затвердженим Планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, оприлюдненому на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у мережі Інтернет (www.adm.dp.gov.ua). До зазначеного Плану увійшло 3 проекти регуляторних актів з урахуванням змін, які вносилися з початку 2016 року.
Проекти регуляторних актів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з відповідними аналізами регуляторного впливу згідно зі встановленими Законом вимогами в обов’язковому порядку оприлюднювалися у місцевих друкованих засобах масової інформації та/або на веб-сторінках місцевих органів державної влади. Після офіційного оприлюднення цих документів проходила процедура отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
З початку 2016 року місцевими регуляторними органами проведено 250 заходів з публічних обговорень проектів регуляторних актів, зокрема 121 громадське слухання, 74 круглих столи, 6 семінарів та 49 форумів і зборів.
Протягом ІII кварталу 2016 року місцевими регуляторними органами проведено 27 публічних обговорень проектів регуляторних актів, зокрема 10 громадських слухань, 11 круглих столів та 6 форумів і зборів.
Крім того, здійснено 296 відстежень результативності прийнятих регуляторних актів, з яких 89 – у ІІІ кварталі поточного року, з них: 40 базових, 39 повторних та 10 періодичних.
Місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вживалися систематичні заходи щодо залучення бізнес-спільноти до регуляторних процесів, забезпечення участі підприємців у підготовці проектів нормативно-правових актів та забезпеченні перегляду прийнятих регуляторних актів.
За підсумками 3-х кварталів цього року в цілому в області прийнято 260 регуляторних актів, з яких 190 – в ІІІ кварталі.
Облдержадміністрацією і надалі продовжуватиметься здійснення постійного моніторингу щодо виконання місцевими регуляторними органами вимог Закону та забезпечення інформаційної підтримки реалізації державної регуляторної політики на території області.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: